Stalowe softline

Parapety stalowe softline o grubości 0,8 mm. Parapety te charakteryzują się nowoczesnym zaokrąglonym wykończeniem, co nadaje im niepowtarzalny wygląd.

 

Zadbaj o odpowiednie uzupełnienie elewacji Twojego domu! Parapety stalowe z serii Softline to uniwersalna propozycja, która doskonale sprawdzi się w praktycznie każdym stylu zabudowy — począwszy od obiektów utrzymanych w stylu współczesnym, zgodnym z obecnie panującymi trendami na rynku zabudowy rezydencjalnej, aż po budowle o nieco bardziej nowoczesnym, a wręcz industrialnym zacięciu. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób wkomponujesz elementy dostępne w naszej ofercie we własną wizję idealnego domu!

 

Parapety stalowe Softline — solidna konstrukcja w niskiej cenie

Parapety Softline wykonane zostały w wysokiej jakości stali, która powleczona została dodatkową powłoką ochroną, mającą na celu skuteczne zabezpieczenie powierzchni elementu przed korozją. Dzięki temu masz pewność, że prezentowany produkt sprosta wymaganiom i trudom użytku zewnętrznego — bez problemu opierając się działaniu wilgoci, skrajnych temperatur oraz promieniowania słonecznego. Boczne osłony z tworzywa sztucznego dodatkowo zabezpieczają końce blachy, które najbardziej narażone są na występowanie rdzy.

 

Kwestia estetyki elementów z tej kategorii to prostota w najlepszym możliwym wydaniu. Delikatnie zaokrąglony profil nie tylko umożliwia bezproblemowe ściekanie wody opadowej, ale jednocześnie nadaje całej konstrukcji nieco subtelnego, nowoczesnego sznytu. Minimalizm dodatkowo zostaje podkreślony przez paletę dostępnych wariantów kolorystycznych, gdzie królują odcienie ciemne i stonowane, choć nie brak także propozycji dla miłośników bieli oraz nieco jaśniejszej szarości.

 

Stalowe parapety Softline — poznaj nasze propozycje!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem tej, jak i pozostałych grup produktowych, które czekają na Ciebie na naszej stronie internetowej. Specyfikacja techniczna, obejmująca przekrój oraz wymiary parapetów stalowych Softline, dostępne jest poniżej. Zapraszamy także do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie produktów z naszego sklepu internetowego — nasi konsultanci z chęcią udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Dostępne szerokości:
10 cm, 12.5 cm, 15 cm, 17.5 cm, 20, 22.5 cm, 25 cm, 27.5 cm, 30 cm, 32.5 cm, 35 cm, 37.5 cm, 40 cm.

Możliwość wykonania innej szerokości na zamówienie.