Parapety

Parapety - województwo śląskie

Wśród elementów, które są niezbędne w wyposażeniu praktycznie wszystkich obiektów mieszkalnych, firmowych czy mających status użyteczności publicznej, znajdują się parapety. To także produkty, który można zamówić z oferty naszej firmy, działającej na terenie miasta Bytom. Parapety są akcesoriami okiennymi, które dzieli się na wewnętrzne i zewnętrzne. Pierwsze z nich wykonuje się najczęściej z płyt MDF, tworzywa PCV lub konglomeratu marmurowego. Zewnętrzne natomiast produkowane są z reguły z aluminium, stali ocynkowanej lub nierdzewnej oraz z granitu. Na naszym koncie mamy już wiele realizacji parapetów na terenie województwa śląskiego. To produkty, dzięki którym można podnieść walory estetyczne zarówno wnętrz, jak i samych budynków.

Parapety Śląskie? Dobierzemy rozwiązanie dla każdego klienta.

Parapety wewnętrzne

 

Zewnętrzne parapety powinny być nie tylko być atrakcyjne wizualnie, ale również wytrzymałe na działanie różnych czynników atmosferycznych. Dlatego oferujemy m.in. aluminiowe, stalowe. Wytrzymałym materiałem jest również granit. Dla tych, którzy szukają nietuzinkowych rozwiązań, mamy parapety płytkowe Softline lub stalowe laminowe okleiną drewnopochodną.

Parapety zewnętrzne

 

Możemy zaproponować różne rodzaje parapetów wewnętrznych: z marmuru, konglomeratu czy PCV. Zainteresowaniem klientów cieszą się także te, które wykonane są z płyt MDF pokrytych laminatem. Mamy też pomysł na odświeżenie starych parapetów? można na nich zamontować renowacyjną nakładkę komorową i zyskać ciekawy efekt wizualny.

Produkty