Parapety zewnętrzne stalowe

Parapet stalowy wykonany jest z blachy stalowej najwyższego gatunku o grubości 0,75 mm. Schludny wygląd parapetu sprawia, że dobrze komponuje się z każdym oknem. Parapety malowane są proszkowo.

 

Nowoczesna opcja, która doskonale wkomponuje się w praktycznie każdą elewację. Parapety stalowe to rozwiązanie stosunkowo uniwersalne, które łączy w sobie wysokie walory estetyczne z nienaganną wytrzymałością oraz niskimi wymaganiami w zakresie konserwacji. Nasza oferta obejmuje kilka wariantów tego rodzaju elementów, co dodatkowo ułatwia dopasowanie odpowiedniego egzemplarza. Nie bez powodu produkty z tej kategorii cieszą się niesłabnącą popularnością wśród właścicieli obiektów komercyjnych, deweloperów, a także prywatnych użytkowników. 

 

Zewnętrzne parapety stalowe — minimalizm w najlepszym wydaniu

Elementy z tej kategorii zostały przystosowane do użytku z praktycznie każdym rodzajem okien — począwszy od standardowych PVC, poprzez ramy aluminiowe, aż po modele drewniane. Zastosowanie wysokiej klasy blachy stalowej sprawia, że parapet jest wyjątkowo odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne, co jest kluczowe w kontekście długiej żywotności. Dodatkowym zabezpieczeniem przed działaniem wilgoci oraz promieni UV jest cienka warstwa ochronna, która powleka powierzchnię elementu.

 

Warstwa wizualna prezentowanych elementów to stosunkowo prosty projekt, który doskonale współgra z większością współczesnych elewacji, szczególnie tych nieco bardziej nowoczesnych, a nawet industrialnych. Jednocześnie sama forma komponentów z naszej oferty jest na tyle nieinwazyjna estetycznie, że z powodzeniem może być także stosowana w przypadku zabudowy klasycznej, szczególnie po dobraniu odpowiedniego koloru. Pełną paletę dostępnych barw znajdziesz poniżej.

 

Parapety ze stali — wytrzymałe modele zewnętrzne

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wymiarem naszej oferty parapetów stalowych, a także do sprawdzenia pozostałych kategorii na naszej stronie internetowej. Szczegółowe informacje na temat wymiarów oraz specyfikacji technicznej, a także dostępnych wariantów zawarte zostały nieco niżej. Jeśli natomiast masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie naszej oferty, skontaktuj się z nami — nasi doradcy z chęcią udzielą Ci niezbędnej pomocy!

Dostępne szerokości:

10 cm, 12.5 cm, 15 cm, 17.5 cm, 20, 22.5 cm, 25 cm, 27.5 cm, 30 cm, 32.5 cm, 35 cm, 37.5 cm, 40 cm.

Możliwość wykonania innej szerokości na zamówienie.