Parapety laminowane stalowe

Elementy zewnętrzne każdego domu są funkcjonalną dekoracją, która podkreśla charakter oraz stylistykę danej przestrzeni. Wybór odpowiedniego parapetu umożliwia szeroki wachlarz wymiarów oraz wariantów kolorystycznych, dostosowanych do potrzeb i możliwości każdej posiadłości.  

 

Laminowane parapety stalowe przeznaczone są do montażu z oknami z PVC, drewnianymi oraz wykonanymi z aluminium. Całość produktu składa się z blachy stalowej, pokrytej powłoką cynku oraz lakieru proszkowego, które skutecznie chronią ją przed korozją. Tak przygotowany produkt okleinowany jest bezbarwną folią z tworzywa PCV odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych takich jak:

  • światło
  • promienie UV
  • wilgoć
  • niskie i wysokie temperatury

 

Zewnętrznie laminowane folią ochronną stalowe elementy zapewniają wysoką jakość i trwałość naszych produktów, które zachwycą swoją wyjątkową odpornością i estetyką wykonania.

 

Laminowane parapety stalowe dopasowane do każdego stylu

Nasze produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy cenią sobie nie tylko jakość, ale także jego walory estetyczne. Dostępne dwa modele kolorystyczne: orzech oraz złoty dąb wspaniale wkomponują się zarówno do klasycznych, tradycyjnych posiadłości, jak i tych nowoczesnych: minimalistycznych lub industrialnych, które łączą funkcjonalność z ponadczasowym designem i naturalnymi surowcami. Laminowany materiał odwzorowujący naturalną fakturę drewna podkreśli charakter każdej przestrzeni, w której zostanie zamontowany.

 

Nasze produkty dostępne są w standardowych wymiarach, które umożliwiają dobranie odpowiedniego modelu dla potrzeb i możliwości Państwa wnęki okiennej. Wykonujemy także inne szerokości parapetów na specjalne życzenie Klienta. Standardowe szerokości naszych produktów mogą Państwo sprawdzić poniżej, natomiast budowa i przekrój naszych laminowanych parapetów stalowych odwzorowane zostały na ilustracji powyżej. W razie jakichkolwiek pytań lub chęci zamówienia spersonalizowanego produktu zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Dostępne szerokości:
10 cm, 12.5 cm, 15 cm, 17.5 cm, 20, 22.5 cm, 25 cm, 27.5 cm, 30 cm, 32.5 cm, 35 cm, 37.5 cm, 40 cm.

Możliwość wykonania innej szerokości na zamówienie.