Rolety wewnętrzne

Rolety wewnęrzne - województwo śląskie

Już dawno utarło się, że rolety wewnętrzne nie tylko skuteczna ochrona przed nadmiarem promieni słonecznych, ale również ciekawie prezentujący się na oknie element dekoracyjny. Bogata gama wzorów, kolorów oraz struktur materiałów (gładkie, deseniowe, transparentne, podgumowane), to nasza propozycja dla tych, których interesują oryginalne rolety wewnętrzne. Bytom jest jednym z miast na Śląsku, w którym realizujemy zlecenia na nie. Klient może liczyć na różne rozwiązania w zakresie tych produktów: na prowadnicach i chowane w kasetonach, wolnowiszące, dopasowywane specjalnie pod okna dachowe, wielkogabarytowe, sterowane ręcznie oraz elektrycznie. Oferujemy rolety m.in. typu dzień-noc, plisowane czy fotorolety.

 

Zapraszamy do szczegółowego przejrzenia naszych propozycji rolet wewnętrznych z Bytomia!

Rolety kasetowe

Dostępne w wielu kolorach wewnętrzne rolety kasetonowe to jedna z naszych propozycji. Możemy je zaoferować w kasetach aluminiowych lub wykonanych z PCV. Wiążą się z bezinwazyjnym montażem i niezawodnym działaniem. Prezentują się bardzo elegancko na każdym oknie.

Rolety wolnowiszące

Klasycznym przykładem rolet wewnętrznych są wolnowiszące. Dzięki nim można zasłonić powierzchnie o większym metrażu ? zarówno okienne, jak i wnękowe. Rolety wewnętrzne wolnowiszące mocuje się do ściany, ramy lub wnęki okiennej, bądź sufitu.

Plisy wewnętrzne

Zasłony to ważne akcesoria okienne, które pomagają ustrzec się przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów. Poza zapewnieniem poczucia intymności, umożliwiają regulację promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele rodzajów zasłon, w tym także niezwykle praktyczne rolety plisowane.

Moskitiery

Rozwiązaniem, które coraz częściej stosowane jest w różnych obiektach? nie tylko sezonowo, ale również na stałe? są moskitiery. Dzięki nim można zabezpieczyć się przed owadami, insektami oraz zanieczyszczeniami pochodzącymi z zewnątrz. Oferujemy wybór moskitier stałych oraz sezonowych.