Stalowe laminowane softline

Uniwersalne elementy o dużej wytrzymałości mechanicznej, które doskonale wkomponują się w każdą elewację. Stalowe parapety laminowane Softline to atrakcyjna propozycja na zewnątrz, która świetnie współgra z oknami PVC, jak również aluminiowymi czy nawet drewnianymi. Wysokie parametry jakościowe w połączeniu z szeroką paletą kolorów, utrzymanych w tonie naturalnego drewna, sprawiają, że są one częstym wyborem deweloperów oraz użytkowników prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą selekcją dostępnych wariantów.

 

Laminowane parapety stalowe — Softline

Niewątpliwą zaletą parapetów stalowych Softline jest ich wytrzymałość mechaniczna — odporność na wszelkie uszkodzenia i odkształcenia zdecydowanie wydłuża żywotność elementów z tej kategorii. Dodatkowa powłoka cynkowa oraz warstwa laminatu skutecznie zapobiegają korozji, jednocześnie zabezpieczając powierzchnię przed ciągłym oddziaływaniem promieniowania UV, dzięki czemu nie musimy obawiać się wyblaknięcia koloru, co ma szczególne znaczenie w kontekście wieloletniej eksploatacji.

 

W kwestii warstwy wizualnej prezentowanych elementów mamy tutaj do czynienia z paletą przywodzącą na myśl naturalną strukturę drewna, dzięki czemu elementy te świetnie sprawdzą się również w przypadku nieco bardziej klasycznej zabudowy. Wśród dostępnych wariantów znaleźć można zarówno tradycyjne odcienie złocistego dębu, głęboką barwę orzecha, a także propozycje utrzymane w nieco ciemniejszej tonacji. Pełna lista dostępnych kolorów zawarta jest poniżej.

 

Parapety Softline — laminowane elementy stalowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stalowych parapetów laminowanych Softline. Szczegółowa specyfikacja oraz wymiary modeli z tej kategorii zawarte zostały poniżej. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić odpowiednią różnorodność elementów elewacji, które wchodzą w skład naszego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie oferty zachęcamy natomiast do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. 

Dostępne szerokości:

10 cm, 12.5 cm, 15 cm, 17.5 cm, 20, 22.5 cm, 25 cm, 27.5 cm, 30 cm, 32.5 cm, 35 cm, 37.5 cm, 40 cm.

Możliwość wykonania innej szerokości na zamówienie.