Moskitiery

Moskitiery na okna i drzwi

Dla skutecznej ochrony przed owadami i insektami w oknach i drzwiach montuje się moskitiery. Bytom to miasto, gdzie można zaopatrzyć się w tego typu komfortowe rozwiązania. Nasza firma obsługuje w tym zakresie cały Śląsk. Skorzystać można z funkcjonalnych i bardzo łatwych w montażu moskitier ramkowych, drzwiowych, zwijanych (rolowanych), panelowych i plisowanych. Można też zdecydować się na moskitierę stałą (ramkową). Chętnie doradzimy w zakresie wyboru produktu, który spełni oczekiwania użytkowników.

 

Jest to produkt, w który zaopatrują się u nas zarówno osoby prywatne, jak i firmy, instytucje czy obiekty użyteczności publicznej. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą moskitier dostępnych w ofercie Centrum Stolarki Otworowej Studio Ewa z Bytomia.

 

Powody, dla których warto zainwestować w moskitierę:

W ofercie sklepu Studio Ewa znajdują się rozmaite modele plisowanych rolet, które można dobrać w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Wśród dostępnych propozycji posiadamy między innymi:

  • doskonała ochrona przez komarami oraz innymi owadami o każdej porze roku,
  • możliwość dobrania wymiaru do dowolnej wielkości okna i drzwi,
  • szeroka gama kolorów profili oraz maskownic,
  • możliwość wyboru moskitiery otwieranej na specjalnych zawiasach.

Ramkowe

Do okien konwencjonalnych i plastikowych dedykowane są przede wszystkim moskitiery ramkowe (ramka najczęściej jest z aluminium). Świetnie sprawdzą się zarówno w systemie okiennym, jak i drzwiowym. Instaluje się je na zewnątrz, a czynność ta jest bardzo prosta do wykonania.

Plisowane

Dostępne w wersji pionowej i poziomej moskitiery plisowane świetnie nadają się zwłaszcza do okiem dachowych. Całość po zsunięciu się chowa się w profilu bocznym. W naszej bytomskiej firmie można zamówić moskitiery plisowane o różnych wymiarach.

Produkty

Siatka Bis

Dane techniczne:

Typ: ramkowa
Siatka: oczko 1,2 x 1,2 mm
Przeznaczone do okien: PCV, drewniane
Zastosowanie: przeciw owadom

Siatka Bis szeroka

Dane techniczne:

Typ: ramkowa
Przeznaczone do okien: o zaokrąglonych listwach przyszybowych
Zastosowanie: przeciw owadom

Plisowane BWL

Dane techniczne:

Typ: plisowane
Zastosowanie: przeciw insektom 

Plisowane BWL

Dane techniczne:

Typ: plisowane
Przeznaczone do okien: dachowych
Zastosowanie: przeciw owadom