Rolety

Rolety dzień i noc - Bytom

Modnym rozwiązaniem w aranżacji wnętrz stały się okienne rolety wewnętrzne oraz żaluzje. Niewielkim kosztem można w ciekawy sposób urządzić wnętrze mieszkalne czy biurowe. Oferujemy różne typy rolet i żaluzji. Bardzo dużą popularnością cieszą się ostatnio np. rolety dzień noc, które pozwalają indywidualnie dopasowywać ilość światła w pomieszczeniu, bez względu na porę. To jedna z naszych propozycji dla osób poszukujących tych produktów w Bytomiu i okolicach. Oprócz rolet w systemie dzień-noc zaproponować możemy także szeroki wybór moskitier z różnymi opcjami siatek, przeznaczonych do montażu na oknach i drzwiach.

 

Gwarantujemy wysokiej jakości materiały oraz niezawodne systemy działania. Jeśli zależy Ci na ciekawej aranżacji? postaw na dostępne u nas rolety. Bytom oraz pozostałe miejscowości na Śląsku odwiedzić mogą nasi pracownicy w celu zebrania pomiarów oraz doradzenia, jakie rodzaje produktów sprawdzą się najlepiej w danym wnętrzu.

Rolety wewnętrzne

Możemy zaproponować ciekawy wybór rolet i moskitier. Bardzo praktycznym przykładem modeli wewnętrznych są rolety dzień noc. Dzięki nim można przez całą dobę regulować dopływ światła w każdym pomieszczeniu. Województwo śląskie ? tu mogą na nas liczyć klienci indywidualni i firmowi.

Rolety zewnętrzne

Oferujemy klientom nie tylko żaluzje i rolety wewnętrzne. Zaopatrujemy Śląsk także w modele zewnętrzne, które posiadają wiele atutów: izolację termiczną, akustyczną, podnoszące poziom bezpieczeństwa. Wśród rolet zewnętrznych możemy zaproponować m.in. podtynkowe, nadprożowe, antywłamaniowe oraz natynkowe.