Parapety aluminiowe zewnętrzne

Nowoczesne i atrakcyjne wizualnie elementy elewacji, które w udany sposób łączą w sobie nietuzinkowe walory estetyczne z aspektem funkcjonalnym. Zewnętrzne parapety aluminiowe imitujące klasyczne płytki to doskonały wybór dla tych, którzy pragną nieco mniejszym kosztem — zarówno w wymiarze finansowym, jak i czasu potrzebnego na montaż oraz późniejszą konserwację — cieszyć się klasyczną aranżacją fasady budynku. Jest to zatem rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku obiektów nowoczesnych, jak i zabudowy klasycznej. 

 

Aluminiowe parapety zewnętrzne — imitacja płytek klinkierowych

Tym, co bezsprzecznie wyróżnia modele z tej kategorii, są niezwykle korzystne parametry techniczne, tak istotne przecież z punktu widzenia użytkowania zewnętrznego. Wysoka tolerancja na długotrwałe działanie czynników atmosferycznych — przede wszystkim promieni słonecznych, opadów, wilgoci oraz skrajnych temperatur — uzupełniana jest w tym przypadku przez stosunkowo dużą odporność na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania, pęknięcia czy też odkształcenia i wgniecenia.

 

Nasza oferta parapetów aluminiowych obejmuje kilka popularnych wariantów kolorystycznych, które umożliwiają łatwe wkomponowanie tego elementu w ogólny charakter zabudowy. Niewątpliwego uroku dodaje im również wzór udanie imitujący klasyczne płytki klinkierowe, co z pewnością docenią miłośnicy nieco bardziej tradycyjnej stylistyki. Młotkowana powierzchnia podkreśla klasyczny sznyt elementów, a ergonomiczny przekrój umożliwia łatwe skapywanie cieczy, zapobiegając gromadzeniu wilgoci.

 

Parapety aluminiowe — sprawdzone rozwiązania w interesującej odsłonie

Poniżej znaleźć można szczegółowe informacje na temat wymiarów, przekroju oraz specyfikacji technicznej parapetów aluminiowych z tej kategorii, jak również całą gamę wariantów kolorystycznych dostępnych w naszej ofercie. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie naszych produktów zapraszamy do kontaktu — nasi doradcy z radością udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Dostępne szerokości:
10 cm, 12.5 cm, 15 cm, 17.5 cm, 20, 22.5 cm, 25 cm, 27.5 cm, 30 cm, 32.5 cm, 35 cm, 37.5 cm, 40 cm.

Możliwość wykonania innej szerokości na zamówienie.