MDF MDS

Dane techniczne:

  • Materiał: płyta MDF
  • Grubość:2,5
  • 5 cm
  • Max. długość bez łączenia2,5 cm - 370 cm
  • 5,0 cm - 280 cm
  • Okleiny tożsame z okiennymi
  • Możliwość niestandardowego wykończenia narożników
  • Możliwość oklejenia laminatem od spodu
  • Możliwość wykonania niestandardowych wcięć

Propozycja stworzona z myślą o tych, którzy pragną cieszyć się wyglądem i fakturą charakterystyczną dla elementów drewnianych, jednocześnie chcąc uniknąć wielu z niedogodności, które się z tym wiążą. Parapety wewnętrzne MDF-MDS to produkty, które w udany sposób łączą w sobie walory użytkowe oraz naturalną, ciepłą estetykę. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę wariantów kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością wybierzesz barwę, która doskonale wkomponuje się w całość aranżacji wnętrza. Trwałość, minimalizm i pełnia elegancji — sprawdź nasze propozycje!

 

Parapet MDF-MDS — elementy wewnętrzne dla Twojego domu!

 

Zaletą tego typu realizacji bez wątpienia są ich walory użytkowe. Struktura płyty MDF-MDS, z której wykonane są parapety dostępne w ramach tej kategorii, umożliwia łatwą i precyzyjną obróbkę, co skutkuje szeroką gamą dostępnych wariantów wykończenia i koloru. Maksymalna długość elementu po scaleniu to aż 370 cm — bez widocznych łączeń.

 

Niebagatelną rolę odgrywa tutaj również niska nasiąkliwość oraz wynikająca z niej odporność na wilgoć. Zapomnij o odkształceniach, pęknięciach i odbarwieniach powstałych na skutek kontaktu z wodą. Ogólna twardość materiału ogranicza również ryzyko powstania uszkodzeń natury mechanicznej, takich jak zadrapania i drobne rysy. Decydując się na elementy z tej kategorii, tak naprawdę inwestujesz w przyszłość — długa żywotność to pewność nieskazitelnej estetyki przez wiele kolejnych lat.

 

Nie bez znaczenia jest również wizualna warstwa wewnętrznych parapetów MDF-MDS. Oferujemy szeroką gamę dostępnych kolorów — począwszy od klasycznych odcieni drewna, poprzez propozycje gładkie w tonacji antracytu, bieli i szarości, aż po egzemplarze przywodzące na myśl realizacje kamienne. Naszym klientom oferujemy również możliwość niestandardowego wykończenia narożników oraz wcięć. Kluczem jest tutaj precyzyjne dopasowanie wymiarów i kształtu elementu do wnęki okiennej.

 

Okrywaj zalety MDF-MDS!

 

Zapraszamy tym samym do zapoznania się z pełnym wymiarem naszej kolekcji parapetów wewnętrznych. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy natomiast do kontaktu z naszymi doradcami!