MDF zielona płyta

Wszechstronne i niezawodne rozwiązania dla Twojego domu! Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań, które spełnią oczekiwania naszych klientów — zarówno w zakresie estetyki, jak i walorów czysto użytkowych. Parapety wewnętrzne wykonane z zielonej płyty MDF to nasz sposób, by odpowiedzieć na wymagania konsumentów. Jeśli szukasz elementów, które poradzą sobie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, jednocześnie zachowując swoje cechy wizualne i funkcjonalne — jesteś we właściwym miejscu! Sprawdź nasze propozycje i ciesz się najwyższym standardem jakości.

 

Dane techniczne:

  • maksymalna długość parapetów (w jednym elemencie): 240 cm
  • parapety powyżej 240 cm łączone od spodu specjalnym łącznikiem
  • maksymalna szerokość: 90 cm
  • dostępne grubości: 2 cm, 2,5 cm, 3 cm i 4 cm
  • każdy parapet wykonywany jest pod indywidualny wymiar podany przez klienta
  • możliwość wykonania wcięć wg własnego projektu
  • możliwość niestandardowego wykończenia narożników
  • płyta MDF wysokiej gęstości marki FINSA
  • gęstość płyty 800-810 kg/m3
  • 5 lat gwarancji!

Parapety MFD zielona płyta — wszystko, co musisz wiedzieć!

Wilgoć w wewnątrz pomieszczenia — szczególnie, jeśli mówimy o stanie, który utrzymuje się przez długi czas — może nieść opłakane skutki dla stanu budynku (w tym ścian, podłóg oraz elementów drewnianych i drewnopodobnych). Długotrwałe narażenie na podwyższoną wilgotność może prowadzić do odkształceń, wypychania czy rozwarstwienia tradycyjnych podokienników, nie mówiąc już o rdzy w przypadku niezabezpieczonych należycie elementów metalowych.

 

Parapety MDF wzmocnione zieloną płytą zostały opracowane z myślą o takich właśnie warunkach — kluczowe są tutaj takie parametry, jak znacznie niższa nasiąkliwość oraz odporność na pęcznienie. Dodatkowo powierzchnia i krawędzie tego typu elementów zostały odpowiednio zabezpieczone, by ciecz nie miała możliwości wniknięcia w strukturę materiału. To wszystko sprawia, że rozwiązania z tej kategorii sprawdzą się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z większym poziomem wilgotności, parowaniem czy ryzykiem zachlapania.

 

Parapety wewnętrzne MDF — zielona płyta

Kilka sposobów frezowania, różne rodzaje wykończenia oraz masa opcji kolorystycznych do wyboru — nasze parapety wewnętrzne z zielonej płyty MDF dostępne są w takich samych wariantach, jak w przypadku standardowych modeli. Wybieraj spośród wielu propozycji i zdecyduj, która z nich najlepiej sprawdź się w Twoim domu. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi doradcami w przypadki jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.