Postforming

Tego rodzaju elementy stale rosnącym uznaniem klientów, tym samym stając się coraz częstszym wyborem w kontekście nowego budownictwa. Parapet wykonany w technologii postformingu to konstrukcja o niezwykle korzystnych parametrach technicznych, która doskonale sprawdzi się zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i w różnego rodzaju obiektach należących do przestrzeni publicznej. Produkty z tej kategorii są również cenione z uwagi na stosunkowo szerokie możliwości dostosowania warstwy wizualnej.

 

Postforming – nowoczesne parapety dla Twojego domu

Parapet postformoing powstaje w wyniku wysokociśnieniowego sprasowania tradycyjnej płyty wiórowej, która następnie pokrywana jest dekoracyjnym laminatem przy udziale wysokiej temperatury. Taka konstrukcja umożliwia aplikację niemal dowolnej palety kolorów, co skutkuje uzyskanie niezwykle atrakcyjnego efektu wizualnego. Dodatkowo spodnia część elementu pokryta jest papierem przeciwprężnym, który skutecznie zabezpiecza przed odkształceniami spowodowanym absorbowaniem wilgoci.

Ten rodzaj parapetu charakteryzuje się wysokim poziomem odporności na wszelkie czynniki zewnętrzne — począwszy od uszkodzeń mechanicznych, takich jak zarysowania, pęknięcia oraz wgniecenia, aż po te wynikające z warunków atmosferycznych, czyli przede wszystkim wilgoć oraz promienie UV. Jest to zatem doskonała propozycja nie tylko dla posesji prywatnych — domów jednorodzinnych, szeregowych czy też mieszkań i apartamentów — ale także dla wszelkiego typu obiektów znajdujących się w przestrzeni publicznej, gdzie ryzyko ewentualnych uszkodzeń jest znacznie wyższe.

 

Postforming – rozwiązanie na lata

W naszej ofercie znajdą Państwo parapety wykonane w technologii postformingu w kilku atrakcyjnych wariantach kolorystycznych. Proponujemy zarówno odcienie naturalnego drewna, jak i wzory kamienne, przywodzące na myśl marmur oraz antracyt. Poniżej znajdą Państwo również szczegółowe wymiary oraz specyfikację techniczną produktów z tej kategorii. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań odnośnie oferty.

 

Dostępne szerokości:
20 cm, 25 cm, 30 cm, 35 cm, 40 cm, 50 cm, Możliwość docięcia na dowolną szerokość.