Montaż rolet wewnętrznych

Dostępne w naszej firmie rolety wewnętrzne, takie jak popularne rolety dzień-noc, charakteryzuje nie tylko bogactwo wzorów i wysoka jakość, ale również łatwy i szybki montaż.

Oferowane przez nas rolety nie ingerują w ramę okienną. Jest to szczególnie ważne, gdyż ingerencja taka mogłaby skutkować utratą gwarancji na okna. Zarówno na terenie Bytomia, jak i całego województwa śląskiego nasze rolety znaleźć można w budynkach mieszkalnych, biurach, urzędach czy sklepach. Jak montować rolety wewnętrzne?

 

Montowanie rolet wewnętrznych

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety w kasecie, jak i rolety bez kasety. Jedne i drugie mogą być zamontowane na ramie okiennej, jak i na ścianie, na zewnątrz wnęki okiennej. Aby zamontować rolety wewnętrzne lub rolety dzień-noc, należy używać dołączonych do zestawu elementów montażowych i znajdującej się w komplecie taśmy dwustronnej. W przypadku miniroletek montowanych na skrzydle okiennym należy najpierw złożyć elementy mocujące, a następnie połączyć je z roletą i całość powiesić na oknie, regulując przy tym dystans oraz odpowiednie ustawienie rolety. Dostępne w naszej ofercie wewnętrzne rolety mocuje się bezinwazyjnie.