Rodzaje parapetów zewnętrznych

Budowa lub remont elewacji to tak naprawdę pasmo ciągłych decyzji. Materiały, kolory, kształty i konkretne rozwiązania — rynek dostarcza całą masę atrakcyjnych propozycji, a Twoją rolą jest wybór tych, które w największym stopniu spełnią Twoje oczekiwania. W przypadku parapetów zewnętrznych sprawa wygląda dość podobnie. Poniżej omawiamy najpopularniejsze rodzaje tego typu elementów, wskazując ich zalety, charakterystykę oraz dostępne warianty.

Zewnętrzne parapety stalowe — funkcjonalność i estetyka

Modele stalowe to rozwiązanie uniwersalne, które sprawdzi się doskonale w większości przypadków — zarówno w kontekście zabudowy rezydencjalnej, jak i komercyjnej. Zaletą jest tutaj wszechstronność oraz wysoka wytrzymałość mechaniczna, choć nie bez znaczenia jest także estetyka. Minimalistyczny profil w połączeniu ze stonowaną paletą kolorów pozostawia wrażenie nowoczesności. Elementy stalowe dostępne są w kilku wariantach o różnym profilu i wykończeniu:

Więcej informacji na temat poszczególnych wariantów znajdziesz w dedykowanej sekcji naszego serwisu.

Co wybrać?

W kwestii rodzajów parapetów wewnętrznych nie ma jednego najlepszego rozwiązania. Wybór uzależniony jest w dużej mierze od indywidualnych preferencji, wystroju mieszkania oraz budżetu. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty wyposażenia, gdzie czeka na Ciebie cała masa atrakcyjnych propozycji.

Parapet zewnętrzny z granitu — postaw na trwałość

Parapety granitowe to opcja dedykowana osobom szukającym rozwiązań z najwyższej półki. Elementy zewnętrzne z kamienia w unikalny sposób łączą w sobie niebanalną estetykę oraz świetne parametry użytkowe. Dodatkową zaletą jest także tłumienie dźwięku, co pozytywnie wpływa na komfort domowników.

 

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty! Masz pytania? Skontaktuj się z nami, by uzyskać dodatkowe informacje.

Powrót