line

Parapety amuliniowe – imitacja płytek

line

ali-main Decydując o doborze wyposażenia zewnętrznego dla naszego domu warto postawić na kompromis pomiędzy estetyką a funkcjonalnością danego elementu. Takim optymalnym rozwiązaniem okazują się parapety aluminiowe. Komponenty te oferują dostateczny poziom trwałości, aby zapewnić wiele lat bezproblemowej eksploatacji, jednocześnie doskonale komponując się z ogólnym kierunkiem wizualnym obiektu. Przebieraj w wielu atrakcyjnych ofertach produktów z tej kategorii, które czekają na Ciebie w naszym sklepie.

Parapety zewnętrzne aluminiowe — trwałość i estetyka

Istotnym czynnikiem, który w dużej mierze wpływa na popularność tego rozwiązania, jest trwałość zastosowanych materiałów. Aluminiowe parapety zewnętrzne to nie tylko wysoki stopień wytrzymałości mechanicznej, ale również znaczna odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne — w tym wilgoć oraz promienie słoneczne. Walory te to pewność, że konstrukcja posłuży nam przez wiele lat — zdecydowanie więcej niż odpowiedniki wykonane ze stali.

Parapety wykonane zostały z blachy aluminiowej o grubości 1.2mm. Powierzchnia elementów ma za zadanie imitować klasyczną płytkę klinkierową, co nadaje finalnej konstrukcji klasycznego wyglądu, podobnie jak zaokrąglone wykończenie krawędzi zewnętrznej. W podobnym tonie utrzymana jest dostępna gama wariantów kolorystycznych — oferujemy zestaw klasycznych barw, które świetnie uzupełnią każdy rodzaj zabudowy. Elementy zostały pomalowane metodą proszkową, a proces młotkowania nadał powierzchni nieco nowoczesnego sznytu.

Postaw na parapety aluminiowe zewnętrzne

Nasza oferta obejmuje warianty w kilku standardowych formatach, aby ułatwić dobór wymiarów odpowiednich do szerokości i głębokości wnęki okiennej. Szczegółowy wykaz dostępnych rozmiarów, wariantów kolorystycznych, a także czytelna ilustracja przekroju proponowanych elementów odstępne są poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi propozycjami z naszego asortymentu — w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu.

alu-rys
Dostępne szerokości:
10 cm, 12.5 cm, 15 cm, 17.5 cm, 20, 22.5 cm, 25 cm, 27.5 cm, 30 cm, 32.5 cm, 35 cm, 37.5 cm, 40 cm, Możliwość wykonania innej szerokości na zamówienie.

line

Dostępne kolory:

line

 


Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości