Szafy wnękowe, zabudowa wnęk, meble na wymiar - Bytom


Zabudowa mebli na wymiar to jeszcze jedna z naszych propozycji dla klientów z Bytomia i innych śląskich miejscowości. Realizujemy zlecenia na szafy do zabudowy ? od projektu aż po realizację. Meble na wymiar to rozwiązanie, które sprawdza się we wszystkich wnętrzach, a zwłaszcza tam, gdzie jest mały metraż lub są niestandardowe wgłębienia w ścianach. Szafy wnękowe pozwalają optymalnie zagospodarować każdy kąt. Jednocześnie są tak projektowane, aby pasowały do wystroju pomieszczenia. Dopasowujemy więc odpowiednio kolorystykę szaf pod zabudowę do aranżacji wnętrza.
Decydując się na zabudowę wnęk, klient zyskuje funkcjonalne i nowoczesne meble o eleganckim designie. To opcja, która pozwala łączyć ze sobą różne materiały: drewno, laminaty, szkło, przez co można uzyskać niezwykle ciekawy efekt końcowy.
Szafy na wymiar wyposażone są np. w drzwi przesuwne, skośne, składane, półki, szuflady. W każdym robionym na zamówienie meblu wnękowym może znaleźć się także wiele innych dodatkowych i przydatnych akcesoriów, takich jak np. wieszaki, kosze druciane lub typu cargo, drążki, oświetlenie LED itd. Zabudowa wnęk obejmuje realizację projektów zarówno standardowych, jak i nietypowych. Wykonujemy m.in. szafy pełne, narożne, z pawlaczem oraz zapewniamy ich transport i montaż na terenie całego Śląska. Klienci z miasta Bytom i okolic mogą liczyć na bezpłatny wymiar i wycenę mebli na wymiar.

Zobacz przykładowe realizacje mebli na zamówienie