line

Rolety zewnętrzne podtynkowe

line

Podtynkowe rolety zewnętrze stanowią idealne rozwiązanie do każdego domu. Oprócz świetnej ochrony przed słońcem, wyróżniają się dobrą izolacyjnością dźwiękową oraz termiczną. Dzięki temu mogą Państwo znacznie zredukować koszty za ogrzewanie zimą, natomiast latem rolety będą pełniły funkcję ochrony przed wpadającym ciepłem do pomieszczenia. Podtynkowe rolety zewnętrze mają niezwykle estetyczne wykończenie. Nie zaburzają wyglądu domu, a przy ich całkowitym podniesieniu są praktycznie niewidoczne.

line

Przekrój produktu

line

Rolety podtynkowe to rolety, które stosuję się zarówno w nowo budowanych obiektach, jak również w obiektach już istniejących – w tym przypadku należy wykonać zmiany istniejącego nadproża. System ten powoduje bardzo estetyczny efekt końcowy.

Podniesiona roleta podtynkowa jest praktycznie niewidoczna zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Skrzynkę montuje się od strony zewnętrznej w nadprożu i zabudowuje dowolnym materiałem wykończeniowym takim jak np. klinkier czy też tynk – staję się ona wówczas niewidoczna.

line

System rolet podtynkowych zapewnia doskonały poziom izolacji termicznej i akustycznej nie naruszając konstrukcji nadproża. Doskonale sprawdza się w domach pasywnych.

Konserwacja i serwis rolety odbywa się bez naruszania prywatności domowników w związku z umiejscowieniem klapy rewizyjnej rolety na zewnątrz budynku.
Rolety podtynkowe to zarówno świetne właściowści izolacyjne jak również doskonały efekt wizualny.

line

Pancerz – Kolorystyka

line

Kolory standardowe
kolory-natynkowe_1
Kolory drewnopodobne
kolory-natynkowe_2
Kolory extra
kolory-natynkowe_3

line

Sterowanie

line

Ręczne

Sterować ręcznie roletą mogą Państwo przy pomocy poniższych elementów:

– zwijacz na taśmę lub linkę
– zwijacz na korbę
– przekładnia planetarna

sterowanie_reczne1line
Automatyczne

Sterowanie automatyczne odbywa się za pośrednictwem takich elementów jak:

– wyłącznik podtynkowy lub natynkowy
– nadajnik jedno lub wielokanałowy
– pilot jedno lub wielokanałowy
– sterowniki i przekaźniki

sterowanie-auto-1sterowanie-auto-2

line

Bezpieczeństwo

line

W celu poprawienia bezpieczeństwa do rolet stosuje się:

– zamki baskwilowe montowane w listwie dolnej rolety
– rygle ręczne lub automatyczne
– wieszaki samoblokujące
– sprężyny

safety

line

Energooczędność

line

Przez okna ucieka nawet do 25% energii cieplnej. Okno wyposażone w rolety zewnętrzne pozwala zaoszczędzić i zminimalizować te straty. Pianka poliuretanowa, którą jest wypełniony pancerz rolety, cechuje się wysokim współczynnikiem izolacyjności.

Przestrzeń która powstaje między oknem a zamkniętą roletą pełni rolę izolatora. W związku z powyższym rolety zewnętrze to produkt, który realnie pomoże w oszczędzaniu, będąc jednocześnie wygodnym i estetycznym elementem każdego domu

line

Galeria produktu

line


Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości