line

Rolety zewnętrzne nadstawne

line

Na nadstawne rolety zewnętrzne decyduje się coraz więcej inwestorów, doceniających to rozwiązanie za estetykę oraz bardzo dobrą izolację cieplną. Produkty, które oferujemy, wyróżniają się wysoką wytrzymałością. Można dopasować je do okien o różnych wymiarach. Modele są łatwe w obsłudze, posiadają ręczne i automatyczne systemy sterowania. Są dostępne w wielu odcieniach. Do wyboru oddajemy kolory standardowe lub imitujące naturalne drewno. Zachęcamy do składania zamówień. Z chęcią udzielimy informacji oraz pomożemy w dopasowaniu odpowiedniego wariantu.

line

Przekrój produktu

line

Decyzja o wyborze rolet nadstawnych powinna być podjęta na etapie projektu architektonicznego nowo powstającego budynku bądź też powinny być zakupione i montowane wraz z wymianą stolarki okiennej.

Jeśli wybór tego typu rolet został podjęty na etapie projektu domu, architekt powinien powiększyć wymiar otworu okiennego o wysokość skrzynki rolety.

Skrzynka może zostać obudowana zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz lub też można pozostawić ją bez zabudowy. Skrzynki bez zabudowania można wykończyć szeroką paletą oklein.

line

Montaż razem z oknem daje możliwość uzyskania wysokiej wartości izolacji zarówno akustycznej jak i termicznej. Zaletą tych rolet jest fakt, iż są one estetyczne i nadają dyskretny wygląd końcowy.

line

Pancerz – Kolorystyka

line

Kolory standardowe
kolory-natynkowe_1
Kolory drewnopodobne
kolory-natynkowe_2
Kolory extra
kolory-natynkowe_3

line

Sterowanie

line

Ręczne

Sterować ręcznie roletą mogą Państwo przy pomocy poniższych elementów:

– zwijacz na taśmę lub linkę
– zwijacz na korbę
– przekładnia planetarna

sterowanie_reczne1line
Automatyczne

Sterowanie automatyczne odbywa się za pośrednictwem takich elementów jak:

– wyłącznik podtynkowy lub natynkowy
– nadajnik jedno lub wielokanałowy
– pilot jedno lub wielokanałowy
– sterowniki i przekaźniki

sterowanie-auto-1sterowanie-auto-2

line

Bezpieczeństwo

line

W celu poprawienia bezpieczeństwa do rolet stosuje się:

– zamki baskwilowe montowane w listwie dolnej rolety
– rygle ręczne lub automatyczne
– wieszaki samoblokujące
– sprężyny

safety

line

Energooczędność

line

Przez okna ucieka nawet do 25% energii cieplnej. Okno wyposażone w rolety zewnętrzne pozwala zaoszczędzić i zminimalizować te straty. Pianka poliuretanowa, którą jest wypełniony pancerz rolety, cechuje się wysokim współczynnikiem izolacyjności.

Przestrzeń która powstaje między oknem a zamkniętą roletą pełni rolę izolatora. W związku z powyższym rolety zewnętrze to produkt, który realnie pomoże w oszczędzaniu, będąc jednocześnie wygodnym i estetycznym elementem każdego domu

line

Galeria produktu

line


Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości