line

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe

line

Zewnętrzne rolety antywłamaniowe znacząco podwyższają komfort i bezpieczeństwo. Można je zamontować nie tylko w domu, ale także w witrynach sklepowych. Oprócz głównej zalety – zabezpieczenia przed włamaniem – rolety wpływają również na energooszczędność budynku oraz ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Zewnętrzne rolety antywłamaniowe z moskitierą zabezpieczą pomieszczenie przed owadami. Produkty, które znajdą Państwo w tej kategorii, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu posłużą na lata.

line

Przekrój produktu

line

System rolet antywłamaniowych skierowany jest do osób dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo swoje oraz najbliższych. Jako producent rolet oferujemy Państwu system rolet które będą zarówno skutecznym zabezpieczeniem przed włamaniem jak również będą stanowiły doskonały element dekoracyjny.

Produkt ten cechują zarówno nowoczesna konstrukcja, łatwość montażu, funkcjonalność jak też łatwość obsługi i estetyczny wygląd. Dzięki tym cechom rolety antywłamaniowe można niemal idealnie dopasować do wymagań budynku oraz kolorów fasady.

line

W produkcie tym poszczególne elementy, tak jak np.prowadnice, posiadają wzmocnienia, co niweluje ryzyko odgięcia oraz wyciągnięcia profili rolety.

Specjalnie wzmocniona konstrukcja całej rolety zapobiega jej uszkodzenia podczas ewentualnego uderzenia w trakcie włamania.

Dolna część rolety posiada mechanizm zapadkowy, który zapobiega podniesieniu zamkniętej kurtyny. Te i inne specjalne elementy rolety dają Państwu gwarancję skutecznego zabezpieczenia domu.

Rolety wykonane są z aluminium – daje to pewność, że roleta będzie lekka, łatwa w konserwacji oraz odporna na warunki atmosferyczne.

Rolety antywłamaniowe ochronią dobytek przed kradzieżą podczas państwa nieobecności.

line

Szczególne cechy systemu

line

 

? mocna konstrukcja kurtyny rolety
? wzmocniona konstrukcja prowadnic
? mechanizm zapadkowy w dolnej części rolety
? wzmocniona listwa dolna

line

Walory użytkowe

line

Rolety antywłamaniowe można dopasować do różnych systemów, w których pancerz zwijany jest do skrzynki aluminiowej, umieszczonej na ścianie lub w ościeży.

Zastosowane technologie jak również przemyślana konstrukcja pozwalają na taki montaż, aby skrzynki były jak najmniej widoczne.

Duży wybór systemów adaptacyjnych umożliwia estetyczne dopasowanie ich do fasady domu.

line

Paleta koloru

line

Profile dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można je doskonale dopasować do stolarki okiennej.


Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości