Rolety zewnętrzne - województwo śląskie


Przed słońcem, deszczem, wiatrem świetnie chronią rolety zewnętrzne. Bytom to jedno z miast na Śląsku, gdzie często są one zamawiane przez klientów prywatnych i firmowych. To również rozwiązanie w zakresie lepszej izolacji termicznej. Latem zapobiegają nadmiernemu nasłonecznieniu wnętrz, dając przyjemny chłód, a zimą z kolei wpływają na znaczne oszczędności w zakresie energii cieplnej. Jednocześnie dają większe poczucie bezpieczeństwa przed intruzami ? uniemożliwiają podniesienia pancerza rolety do góry. Oferujemy modele sterowane zarówno ręcznie, jak i elektrycznie. Grupa rolet zewnętrznych, która znajduje się w naszym asortymencie dostępna jest w szerokiej palecie kolorów oraz materiałów. Dopasowujemy je do każdego okna i drzwi. Nasze propozycje dostępne w sklepie w Bytomiu to gwarancja niezawodnego działania.

Zalety rolet zewnętrznych:

  • wykonane w całości z solidnych tworzyw,
  • gwarancja bezpieczeństwa na najwyższym poziomie,
  • możliwość wyboru rolety montowanej we wnęce lub na murze,
  • wybór między roletami manualnymi lub automatycznymi,
  • bogata oferta kolorystyki i wzorów rolet zewnętrznych.
Roleta natynkowa - Zabrze
Rolety natynkowe
Natynkowe rolety to zewnętrzne są montowane na elewacji zewnętrznej budynku. Obsługiwane są ręcznie, za pomocą paska lub automatycznie, przez napęd elektryczny. Zapraszamy na Śląsk, do naszej firmy, aby dopasować optymalne rozwiązanie!
 
 
Roleta nadstawna - Chorzów
Rolety nastawne
Nastawne rolety zewnętrzne to produkty, które montuje się wraz z oknem. Można to zrobić zarówno na nowopowstających obiektach lub podczas wymiany stolarki okiennej na nową. Rolety przykręca się wówczas do okna i montuje razem z nim we wnęce okiennej.
 
 
Nadprożowa roleta - Tarnowskie Góry
Rolety nadprożowe
W przypadku zewnętrznych rolet nadprożowych skrzynka jest w pełni zabudowywana. Dlatego świetnie wkomponowują się w różna architekturę. Zapewniają skuteczną izolację termiczną oraz akustyczną. To stabilna i wytrzymała konstrukcja dostępna w różnej kolorystyce.
 
 
Podtynkowe rolety -
Rolety podtynkowe
Decyzję o montażu rolet podtynkowych najlepiej jest podjąć jeszcze na etapie projektowania danego obiektu. Skrzynki, w które się chowają, można potem całkowicie zabudować pod tynkiem i są wówczas niewidoczne. To rolety, które często montowane są także podczas ocieplania budynków.
 
 
Roleta zabezpieczająca przed włamaniem
Rolety antywłamaniowe
Dodatkowe systemy zabezpieczeń to jeden z elementów charakterystycznych dla zewnętrznych rolet antywłamaniowych, montowanych w systemach naokiennych lub podtynkowych. Przechodzą one specjalne atesty odpornościowe na włamania. Można je zamówić w opcji sterowania ręcznego lub elektrycznego.
 
 

Produkty

Przekrój natynkowej rolety

Rolety natynkowe

Dane techniczne:

Typ: natynkowe
Przeznaczone do: okien

Przekrój mechanizmu rolety nastawnej

Rolety nastawne

Dane techniczne:

Typ: nastawne
Przeznaczone do: okien

Przekrój mechanizmu nadprożowej rolety

Rolety nadprożowe

Dane techniczne:

Typ: nadprożowe
Przeznaczone do: okien

Mechanizm podtynkowej rolety - przekrój

Rolety podtynkowe

Dane techniczne:

Typ: podtynkowe
Przeznaczone do: okien

Przekrój rolety antywłamaniowej

Rolety antywłamaniowe

Dane techniczne:

Typ: antywłamaniowe
Przeznaczone do: okien