line

Okna Veka z najwyższą klasą jakości

Profile w systemach VEKA to idealny wybór do realizacji nawet najbardziej wyszukanych form architektonicznych oraz charakterystycznych dla danego kraju konstrukcji okien i drzwi. Każdy z systemów VEKA jest projektowany tak, by można go było zastosować zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach restaurowanych. Profile VEKA są:

                                                                                                 dot5 Funkcjonalne

                                                                                                 dot5 Stabilne

                                                                                                 dot5 Trwałe

                                                                                                 dot5 Łatwe w konserwacji               

line

softline  

 Profil Softline 82MD

Softline 82 MD to systemy najnowszej generacji. Posiadają najwyższą niemiecką klasę jakości – ,,A? ? oznaczającą maksymalną żywotność, bezpieczeństwo i energooszczędność. Odznaczają się niezwykłą wytrzymałością i izolacją ze względu na 7-komorową budowę i 82 mm szerokość zabudowy, a także metalowe wzmocnienia.

Niekwestionowanym atutem profili Softline 82 MD jest zastosowanie efektywnego systemu uszczelek ? trzech uszczelek obwodowych z dodatkową uszczelką środkową w ościeżnicy oraz potrójnego pakietu szybowego. Dzięki temu okna wykorzystujące profile Softline 82 MD zapewniają wysoką energooszczędność, jak również znakomite parametry izolacji hałasu, zimna, wilgoci oraz przeciągu.
Elegancka forma z lekko zaokrąglonym kształtem odpowiadają za najwyższej klasy design, czyniąc profil Softline 82 MD produktem niezwykłym pod każdym względem. Systemy te znajdą zastosowanie w różnorodnych obiektach – zarówno w nowym budownictwie, jak i podczas remontów.

Profile Softline 82 MD odznaczają się wysokimi standardami ekologicznymi, zważając na fakt iż w 100% poddawane są recyklingowi

7x 82mm softline-qr
line
libris+  

 Profil Libris Plus

Są produktem wyjątkowym w naszej ofercie. Ich południowy design zaspokoi gusta każdego klienta, dla którego liczą się nie tylko korzyści użytkowe, ale i estetyka. Charakteryzują się najwyższą jakością komponentów oraz materiałów, z których są wykonane. Głębokość zabudowy osiągająca szerokość 70 mm, czyni z okien produkt energooszczędny i odporny na hałas. Dzięki tym wszystkim atrybutom, jest bardzo dobrym produktem zarówno dla domów jednorodzinnych, budownictwa developerskiego, czy dużych inwestycji instytucjonalnych.

Dodatkowo, posiada specjalne rozwiązania technologiczne, które związane są ze zwiększeniem bezpieczeństwa dla użytkowników oraz ulepszeniem funkcjonalności okna Libris Plus.

6x 70mm qr
line
revento

 

Profil Revento

Konstrukcja okna Revento oparta jest na 5-komorowym systemie, który charakteryzuje się doskonałą ochroną cieplną oraz skutecznym tłumieniem hałasu. Okna Revento posiadają gładkie powierzchnie i dzięki temu są łatwe w pielęgnacji oraz nie wymagają konserwacji.

Szerokość profilu wynosząca 70 mm zapewnia najwyższe współczynniki izolacji termicznej i akustycznej. Ich elegancja jak i zaokrąglone kontury wpisują się idealnie w każdy rodzaj budownictwa.

Użyte w oknach Revento specjalne systemy uszczelek doskonale chronią przed niekontrolowaną wymianą powietrza, dodatkowo, zapewniają ochronę przed przenikaniem wilgoc

5x 70mm revento-qr
line
perfectline  

 Profil PerfectLine

Perfectline to generacja profili wielokomorowych o klasycznej i bardzo eleganckiej linii. System Perfectline pozwala stworzyć perfekcyjne okna zapewniające użytkownikowi jeszcze doskonalszą ochronę przed utratą ciepła i hałasem.

Okna w systemie Perfectline wyznaczają także nowe, wyższe standardy bezpieczeństwa. Pozwalają nadać każdemu budynkowi indywidualny  charakter, zgodny z życzeniami i oczekiwaniami domowników.  Szeroka gama kolorów i deseni zadowoli najbardziej wyszukane gusta i pozwoli na harmonijne wkomponowanie eleganckich okien w każdy  rodzaj fasady

5x 70mm perfectline-qr
line
perfectline-okralgy  

 Profil PerfectLine Okrągły

Perfectline zaokrąglony to propozycja profili wielokomorowych marki VEKA. Ich cechą charakterystyczną jest zaokrąglona i elegancka linia. Dzięki temu systemowi można otrzymać bardzo dobre okna pod względem właściwości akustycznych, termoizolacyjnych oraz wysokich standardów bezpieczeństwa.

Mocną stroną systemu jest jego stylistyka przejawiająca się m.in. w uszczelkach, których wybór pozwala na poszerzenie perspektyw kształtowania wizerunku okna jak i fasady budynku.

Uszczelki można wybrać w kolorze czarnym ? są wówczas klasyczne i dosadne, szarym ? otrzymując elegancję i stonowanie lub w kolorze karmelkowym, kojarzącym się z ekstrawagancją i nieszablonowością. Jak sama nazwa wskazuje, system Perfectline jest perfekcyjny pod każdym względem.

5x 70mm okragly-qr
line
swingline  

 Profil Swingline

System Swingline to atrakcyjny zaokrąglony design z wyważonymi proporcjami. Listwa przyszybowa w jednej płaszczyźnie z powierzchnią skrzydła i 5-komorowy profil o szerokości ramy 70 mm zapewniają duże właściwości izolacyjne oraz zmniejszają hałas i straty ciepła.

Optymalna statyka gwarantuje właściwe funkcjonowanie. Ekskluzywny system został zaprojektowany z myślą o przyszłości.

5x 70mm swingline-qr
line
s-line  

 Profil S-line

Zaletą Sytemu S-line to nowoczesne wzornictwo i opływowe kształty. Profile i uszczelki tworzą jedną płaszczyznę stanowiąc czynną oraz skuteczną ochronę przed warunkami pogodowymi.

Okno S-line skutecznie ogranicza straty ciepła w budynku, co pozwoli zmniejszyć wydatki na ogrzewanie.

Dzięki specjalnej konstrukcji profili oraz możliwości osadzenia grubszych szyb, system S-line skuteczniej chroni przed uciążliwym hałasem dochodzącym z zewnątrz. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią ciszę i spokój domowego ogniska

5x 70mm s-line-qr
line
ergono  

 Profil Ergono

Okna Ergono to najnowsza generacja profili 6-komorowych. Ich przeznaczeniem jest wykorzystanie w budownictwie pasywnym, dlatego należą do najwyższej klasy jakości ? klasy ?A?. Okno Ergono posiada bardzo dobre parametry termoizolacyjne i niski współczynnik przenikania ciepła. Tak dobre osiągnięcia zawdzięczane są m.in. ściankom zewnętrznym profili o grubości 3 mm oraz szerokości komór wewnętrznych o minimalnych wymiarach 5 mm.

Wybór okien Ergono to idealna inwestycja dla każdego, kto zamierza wybudować budynek energooszczędny lub pasywny.

6x 90mm egrono-qr
line


Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości