oknakbe line

Z punktu widzenia ekologii i ze względów ekonomicznych zaletą okien z tworzyw sztucznych jest możliwość ponownego wykorzystania PVC. Globalny niedobór surowców wymaga umiejętnego obchodzenia się z naszymi ograniczonymi surowcami naturalnymi – w trosce o środowisko.

line

W ofercie KBE znajdują się okna o szerokości zabudowy:

dot5 System 70mm
dot5 System 79mm
dot5 System 88mm
dot5 Systemy specjalne 
dot5 Systemy osłonowe
prevo  

 Profil Prevo

Okna KBE Prevo posiadają klasę i technologię  z najwyższej półki produktowej. Wyróżniają się wysoką energooszczędnością, trwałością oraz bezpieczeństwem.

Zaawansowane parametry odpowiedzą na zapotrzebowanie nowoczesnego budownictwa, zaś piękna i klasyczna linia ram doskonale sprawdzi się w restaurowanych budynkach.

Estetyczne profile odporne są na warunki pogodowe, są również łatwe w pielęgnacji. Okna produkowane  w zgodzie z ekologią, zapewniają doskonałą izolację cieplną i akustyczną.

5x 70mm prevo-gr
line
prevo+  

 Profil Prevo Plus

Designerskie okna KBE Prevo Plus, dzięki profilom  z zaokrąglonymi krawędziami i narożami, trafią w nawet najbardziej wysublimowane gusta. Sześciokomorowe skrzydło gwarantuje wysoką izolację cieplną, co znacznie wpływa na obniżenie kosztów ogrzewania.

Nowoczesna konstrukcja okien odporna jest na czynniki atmosferyczne oraz charakteryzuje się niesamowitą trwałością. Wysokiej klasy okna, produkowane dzięki innowacyjnej ekologicznej technologii, zapewnią ciepło  i ciszę wewnątrz domu, a także elegancki wygląd każdej elewacji.

6x 70mm PREVO+-QR
line

 


Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości