LIDER ENERGOOSZCZĘDNOŚCI IGLO ENERGY

line

To nowoczesność w każdym calu. To innowacyjne rozwiązanie energooszczędne.

line

okno

Iglo Energy Classic

Istnieje możliwość zastosowania nowej generacji pakietów szybowych wyposażonych w najnowocześniejsze szyby z powłokami niskoemisyjnymi, które oferują najwyższe standardy w zakresie efektywności energetycznej o współczynniku przenikalności termicznej na poziomie nawet Ug=0,3 W/(m?K)! Zwiększona komora szklenia (pakiety szybowe do 48 mm). Unikatowe parametry uzyskiwane są także dzięki zastosowaniu kryptonu do wypełnienia przestrzeni międzyszybowych.

Innowacyjny system uszczelnienia centralnego z zastosowaniem spienionego EPDM gwarantuje najwyższą energooszczędność, a współczynnik przenikania ciepła wynosi już 0,6 W/(m?K)*. Nowatorskie rozwiązanie dostępne wyłącznie w ofercie DRUTEX S.A. Dodatkowo okno w standardzie wyposażone jest w listwę podparapetową pięciokomorową z uszczelką wewnętrzną zwiększającą szczelność okna i jego parametry w zakresie izolacyjności termicznej.

Duża komora profilu ze wzmocnieniem stalowym lub opcjonalnie z włókna szklanego gwarantuje doskonałą wytrzymałość i statykę.

Okucia MACO MULTI MATIC KS w standardzie wyposażone są w blokadę błędnego położenia klamki oraz podnośnik skrzydła, który gwarantuje, że bez użycia siły skrzydło podnoszone jest do właściwej pozycji, a nawet ciężkie skrzydła zamykają się lekko.

Okna wykonane z profili 7-komorowych GL SYSTEM o głębokości zabudowy 82 mm wpływają na znaczne oszczędności energii. Optymalna ilość i wielkość komór gwarantuje najlepsze parametry w zakresie przenikalności cieplnej.

line

1. NOWATORSKIE w zakresie rozwiązania energooszczędnego. DRUTEX jako pierwszy na świecie opracował innowacyjne rozwiązanie objęte zgłoszeniem patentowym, czyli uszczelkę centralną ze spienionego EPDM polepszającą izolacyjność cieplną okna.

2. PRZEBADANE na największej maszynie badawczej wśród producentów okien PVC. Doskonałe parametry okna IGLO ENERGY zostały potwierdzone w badaniach przeprowadzonych przez niezależne instytucje certyfikujące na świecie, jak również w badaniach laboratoryjnych w firmie realizowanych na największej, wśród polskich producentów, maszynie badawczej KS Schulten.

3. ENERGOOSZCZĘDNE o najniższym współczynniku przenikalności cieplnej na rynku Uw = 0,6 W/(m?K)*. To absolutny rekord w zakresie energooszczędnych okien potwierdzający doskonałe właściwości izolacyjne okna IGLO ENERGY

line


Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości