Drzwi zewnętrzne, wejściowe - Bytom


Odporne na działanie słońca, deszczu, niskich temperatur i wielu innych czynników atmosferycznych, drzwi zewnętrzne z naszej kolekcji to najlepsze rozwiązanie dla domów. Ponieważ specjalizujemy się w stolarce budowlanej w Bytomiu i innych miejscach na Śląsku, zaoferować możemy wiele propozycji w zakresie właśnie modeli dedykowanych na zewnątrz produkowanych przez czołowe firmy takie jak np. Delta czy KR Center. To produkty wykonane z różnych materiałów: blachy, okleinowane lub z litego drewna. Oprócz tego w naszym asortymencie można znaleźć drzwi wejściowe, a więc przeznaczone do domów i mieszkań, oddzielające klatkę schodową od wnętrza. Zazwyczaj wyposażone są dodatkowo w system antywłamaniowy.

Drzwi zewnętrzne w Bytomiu ? zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji zarówno w tym zakresie, jak i innych modeli!

Zewnętrzne drzwi Delta
Drzwi Delta
Do najczęściej sprzedawanych przez nas produktów zaliczamy antywłamaniowe drzwi zewnętrzne Delta. W zależności od upodobania i potrzeb można dopasować różny wygląd skrzydeł oraz dodatkowych aplikacji. To solidne produkty przeznaczone do montażu w obiektach mieszkalnych i firmowych.
Przejdź do strony producenta

Drzwi wejściowe KR Center
Drzwi KR Center
Wśród naszych propozycji drzwi prowadzących bezpośrednio do mieszkań, przykładem sprawdzonych rozwiązań są produkty sygnowane marką KR Center. Solidnie wykonane, dostępne są w różnych opcjach. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z drzwiami wejściowymi firmy KR Center.
Przejdź do strony producenta