Bramy segmentowe

Komfort użytkowania i niezawodność ? to wyróżnia oferowane przez nas bramy segmentowe. Śląsk, a zwłaszcza miasto Bytom, jest terenem, na którym oferujemy ich sprzedaż oraz montaż. Każda z bram to gwarancja zastosowania wysokiej jakości materiałów, które odporne są na działanie różnych czynników zewnętrznych. Tego typu skrzydła segmentowe na Śląsku najczęściej mają zastosowanie w garażach. W zależności od typu otwierania i zamykania wyróżnia się boczne lub górne. Bramy te wykonywane są najczęściej ze stali lub z zaimpregnowanego litego drewna. Mogą mieć gładkie powierzchnie lub zdobienia w postaci specjalnych tłoczeń. Ze względu na dostępny wachlarz kolorów można je bez problemu dopasować do wielu elewacji budynków. Nadają się praktycznie do wszystkich typów garaży i otworów wjazdowych.

Zalety bram garażowych segmentowych to:

 • solidne wykonanie ze stalowych paneli,
 • możliwość wyboru bramy manualnej lub automatycznej,
 • komfort i bezpieczeństwo użytkowania,
 • gwarancja solidnych i wytrzymałych prowadnic,
 • szczelność na najwyższym poziomie,
 • szeroki wybór wzorów i bogata kolorystyka.

W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama wzorów bram:

 • z paneli posiadających przetłoczenia kasetonowe
 • z paneli bez przetłoczeń
 • z paneli posiadających wysokie przetłoczenia
 • z paneli posiadających niskie przetłoczenia
 • z paneli posiadających przetłoczenia V
line

Przekrój produktu

line

Rozwiązaniem uniwersalnym, posiadającym wiele zalet, są bramy segmentowe, które na terenie Bytomia i w innych miejsca na Śląsku oferuje nasza firma. Mechanizm ich działania nie jest skomplikowany. Ponieważ bramy te składają się z segmentów paneli ściśle połączonych ze sobą zawiasami, te ostatnie w trakcie otwierania skrzydła przesuwają się po prowadnicach ku górze. W efekcie końcowym wszystkie znajdują się pod stropem. Inną, często spotykaną nazwą modeli segmentowych, są bramy sekcyjne.

line

Maximum miejsca
Poleca się je osobom remontującym swoje garaże, a także do budynków nowopowstających na terenie województwa śląskiego. Dzięki tego typu bramom można w odpowiedni sposób wykorzystać dostępne miejsce w garażu.

Dużo ocieplenia
Śląskie bramy segmentowe nie wymagają długiego podjazdu. Otwór wjazdowy może przyjąć dowolny kształt. Panele, które tworzą skrzydło bramy, składają się z konstrukcji warstwowej typu sandwich. Oznacza to, że pomiędzy dwoma płatami ocynkowanej stalowej blachy mieści się warstwa izolacyjna z pianki poliuretanowej (najczęściej od 20-40mm). Tym samym garaż zyskuje dodatkowe ocieplenie.

Swobodne otwieranie
Jeśli zależy nam na swobodnym otwieraniu bramy, to w garażu musi być minimum 15-25cm nadproża oraz wolna i pusta przestrzeń pod sufitem, której minimalna głębokość równa będzie całkowitej wysokości skrzydła segmentowego.

line

Galeria produktu

Śląsk ? poznaj nasze propozycje bram segmentowych!

line


Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości