Bramy rolowane

line

Przekrój produktu

line

Brama garażowa rolowana jest bramą zwijaną, posiadającą napęd elektryczny. Jest to brama na tyle uniwersalna, że można ją zastosować zarówno w istniejących obiektach, jak również w tych będących w trakcie budowy. Z racji tego, że brama pracuje w płaszczyźnie pionowej, jej zaletą jest oszczędność miejsca.

Osoby które w swym domu nie posiadają zbyt dużego podjazdu lub też swój samochód parkują bezpośrednio z ulicy z pewnością docenią takie rozwiązanie. Podniesiona brama rolowana nie ogranicza widoczności co również wpłynie na bezpieczeństwo osoby zasiadającej za kierownicą auta.

line

Wykorzystanie w bramach rolowanych napędu elektrycznego, umożliwia zastosowanie w niej zdalnego sterowania. Sterowanie to pozwala na jej otwieranie i zamykanie przy pomocy pilota – bez konieczności wysiadania z samochodu. Z pewnością takie rozwiązanie sprawdzi się wieczorami, podczas padającego deszczu jak i zimą.

Brama rolowana zabezpieczona jest również w system przeciwspadowy. Dodatkowym jej atutem jest fakt, że można zastosować w niej wiele dodatkowych zabezpieczeń takich jak np. fotokomórki czy też zabezpieczenie zamykającej krawędzi.

line

Profile

line

line

Napędy i akcesoria

line

line

Kolorystyka

line

bramy5

line

Galeria produktu

line


Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości