Bramy


Wśród najważniejszych elementów wykończeniowych elewacji budynków znajdują się przemysłowe i garażowe bramy. Bytom to jedno z miast na terenie Śląska, gdzie sprzedawane i montowane przez nas bramy segmentowane, uchylne, skrzydłowe, rolowane czy przemysłowe mają zastosowanie u wielu klientów. Staramy się każdemu zleceniodawcy zapewnić optymalne rozwiązanie w zakresie ich wielkości oraz sposobu otwierania i zamykania. Dla tych, którzy zdecydują się na montaż segmentowych bram, możemy zaproponować ciekawą gamę tłoczeń zewnętrznych lub zupełnie gładkie oraz różną kolorystykę. Oprócz samych skrzydeł, w Bytomiu zapewniamy także odpowiadającą im automatykę, w tym urządzenia do ich zdalnego otwierania.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę bramy wyposażone są w niezawodne mechanizmy, dzięki czemu można je użytkować przez wiele lat. Jeśli mieszkasz na Śląsku dostarczymy i zamontujemy Ci bramy najwyższej jakości ? czekamy na Twoje zamówienie!

Brama przemysłowa
Bramy przemysłowe
Wśród naszych propozycji nie może zabraknąć bram przemysłowych dla warsztatów, hal i innych obiektów o różnej powierzchni. Ich automatyka dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb klientów i wymaganego trybu pracy, aby komfort użytkowania był jak największy.
 
 
Brama rolowana
Bramy rolowane
Zarówno w budynkach nowych, jak i modernizowanych, można pokusić się o zamontowanie bram rolowanych. Niezawodne i funkcjonalne, najczęściej montowane są w obiektach przemysłowych. Możemy je dopasować do każdego sposobu zabudowy oraz warunków, w jakich będą użytkowane.
 
 
Brama segmentowa
Bramy segmentowe
Bardzo estetycznie w każdym budynku mieszkalnym prezentują się bramy segmentowe. Możemy je dopasować różnych typów garaży (w tym także podwójnych) i szerokości wjazdu. Są niezwykle wygodne w użytkowaniu i zapewniają doskonałą izolację cieplną.
 
 
Brama segmentowa

Brama segmentowa

Dane techniczne:

Typ: segmentowa
Przeznaczone do: garaż

Brama przemysłowa

Brama przemysłowa

Dane techniczne:

Typ: przemysłowa
Przeznaczone do: warsztaty samochodowe, obiekty usługowe, użyteczności publicznej, handlowe, hale produkcyjne, magazynowe

Brama rolowana

Brama rolowana

Dane techniczne:

Typ: rolowana
Przeznaczone: uniwersalne zastosowanie